MADENT Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 13/1
tel.(058) 346-02-55, 344-61-27

Gdynia, ul. Abrahama 45
tel.(058) 620-04-39, 620-28-12

Elbląg, ul. Zielona 1
tel.(055) 236-64-44

Strona główna

O firmie

Co słychać ?

Promocje

Narzędzia

Szkolenia

Galeria zdjęć

Kontakt

Informacja RODO

Polityka coockies

NewsletterNewsletter

Szanowni Państwo,
jeżeli chcecie otrzymywać informacje na temat szkoleń, promocji oraz innych akcji organizowanych przez naszą firmę dołączcie do grona naszych klientów:

Nazwa firmy / Nazwisko i Imię:

E-mail:

Telefon:
 O Firmie

 

Madent Sp. z o.o. – hurtownia materiałów stomatologicznych i sprzętu stomatologicznego powstała w 1991 r. jako jedna z pierwszych w Trójmieście oferujących kompleksowe zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych.

Oferta firmy dostępna jest w trzech placówkach: w Gdańsku – Wrzeszczu, w Gdyni i w Elblągu i obejmuje wszystko co jest niezbędne do funkcjonowania profesjonalnego gabinetu stomatologicznego.

Madent jest bezpośrednim importerem wielu oferowanych produktów. Co roku firma uczestniczy w największej  w Polsce stomatologicznej imprezie wystawienniczej - targach CEDE.

Osobny filar działalności firmy stanowi organizacja wykładów, szkoleń oraz kursów praktycznych, które dzięki starannie dobranej kadrze dydaktycznej oraz ciekawej tematyce cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród lekarzy.

Obecną pozycję na rynku zawdzięczamy dużemu zaangażowaniu własnemu, ale przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i nieustannie motywowali do dalszego rozwoju.

Na koncie mamy długoletnią udaną współpracę z wieloma znaczącymi placówkami stomatologicznymi w Gdańsku. Promocje